Фінансова звітність «Укрзалізниці» стане публічною

ПАТ «Укрзалізниця» буде повністю розкривати для публічного доступу всю інформацію про свої фінансові трансакції.

ПАТ «Укрзалізниця» буде повністю розкривати для публічного доступу всю інформацію про свої фінансові трансакції.

Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов під час прес-конференції, присвяченій приєднанню компанії до E-Data.

«Після запуску цієї системи в роботу «Укрзалізниця» буде першою компанією в Україні, котра буде повністю розкривати всю інформацію в повному обсязі про всі свої фінансові трансакції. Крім нас, на сьогодні подібне робить тільки Держказначейство», – повідомив Кравцов.

Відтепер усі транзакції «Укрзалізниці» можна буде переглянути у системі E-Data.

Варто зазначити, на першому етапі запровадження роботи компанії з сервісом E-Data буде завантажено 21 тисячу транзакцій за перший квартал поточного року на загальну суму понад 2,3 млрд гривень.

«Загалом у 2018 році планується опублікувати понад 100 тис. трансакцій на загальну суму понад 10 млрд гривень. Таким чином, усі охочі зможуть побачити всю інформацію щодо договорів Укрзалізниці», – зазначив він.

Рязанцев також повідомив, що користувачі сервісу зможуть побачити інформацію щодо співпраці Укрзалізниці з понад 4 тисячами контрагентів, оскільки інформація в системі E-Data повністю відображає всі платіжні реквізити, включаючи назву контрагента та призначення платежу.

категорії
Суспільство

Публікації по темі