1 січня у Львові курсувала лише третина транспорту

Люди чекали годинами на автобуси, які були на маршруті.

У перший день нового року у Львові курсувала лише третина тих автобусів, які мали б вийти на маршрут.

«Загалом організація роботи транспорту була набагато кращою, ніж минулого року. Пощастило, що температура була плюсова, та й, в принципі, цього разу було приблизно на 20 автобусів більше ніж 1 січня 2018 року. Але, якщо говорити глобально, то з 300 автобусів, які мали б курсувати, на маршруті було 100. Тобто, лише 1/3», – дає свою оцінку Назар Товстига, заступник голови ГО «За якісний транспорт».

Також Назар Товстига наголошує на тому, що не було зроблено спеціального графіку роботи транспорту. 1 січня люди чекали годинами на тих 1-2 автобуси, які були на маршруті.

«Ми пропонували, щоб частину маршрутів взагалі було закрито, оскільки пасажиропотік 1 січня був дуже малим. Деякі маршрути працювали б в режимі вихідного дня, а інші – в режимі робочого дня, щоб перейняти навантаження, – додає Назар Товстига, – В деяких містах, наприклад, в Івано Франківську, до 20 грудня був офіційно оприлюднений графік, де було зменшено кількість автобусів. У Львові цього не зробили і в результаті ми знову отримали хаос».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі