Що розглядатимуть на виконавчому комітеті 15 березня

Завтра, 15 березня, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Завтра, 15 березня, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Відповідна інформація розміщена на офіційному сайті ЛМР.

Завтра на засіданні виконавчого комітету обговять внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, а також затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Поводження з відходами», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми дофінансування відповідних проектів.

Окрім цього, Олег Партика, в.о. начальника управління транспорту розповість про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24 серпня 2015 року щодо спрощення процедури надання погоджень на в’їзд туристично-атракційних засобів до пішохідної зони міста, з метою оптимізації роботи міської комісії з контролю туристичного навантаження на громадський простір.

Крім цього, будуть розглянуті питання стосовно затвердження містобудівних умов та обмежень.

Зокрема, гр. Антонишин О. В. планує реконструювати будівлю автомийки самообслуговування з розширенням за рахунок надбудови на вул. Хуторівці, 35-В. Тоді ж  ПрАТ «Компанія Ензим» планує реконструювати та добудувати головний виробничий корпус дріжджового концентрату на вул. Личаківській, 232, для збільшення потужностей виробництва . ТзОВ «Інтенсив» хочу провести реконструкцію виробничих приміщень з адміністративно-побутовим корпусом на вул. Т. Шевченка, 327 під складський комплекс.

Також на виконавчому комітеті розглянуть проектування будівництва ТзОВ «Укр Євро Фасад» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. П. Шафарика, 11.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі