250 пасажирів застрягли у Львові через поломку літака Ernest

Причиною стала технічна несправність повітряного судна, яким пасажирів повинні були доставити в Неаполь і Мілан.

Два рейси лоукостера Ernest були скасовані з аеропорту Львів вчора, 24 червня. Причиною стала технічна несправність повітряного судна, яким пасажирів повинні були доставити в Неаполь і Мілан.

Про це повідомляє видання «Центр транспортних стратегій».

Як повідомили у львівському аеропорту, звідти не змогли вчасно вилетіти за вказаним напрямком 250 чоловік – 150 в Неаполь і 100 в Мілан. Крім того, в скрутному становищі опинилися пасажири, які очікували вильоту до Львова з Мілана.

В аеропорту Львів стверджують, що надали людям їжу і розселили більшу частину з них в готелі. Ті пасажири, у яких були термінові справи, купили квитки на рейси інших авіакомпаній і тепер повинні отримати компенсацію безпосередньо від перевізника.

“Також Ernest обіцяв запропонувати альтернативні варіанти для пасажирів на їх рейсі з / в Мілан (Мальпенса) в понеділок і на рейсах авіакомпанії МАУ. В авіакомпанії запевнили, що проблем з іншими рейсами перевізника не повинно бути”, – наголошується в повідомленні аеропорту.

Разом з тим, про пасажирів, які не змогли відлетіти з Мілана, відомо менше. Як повідомили у львівському аеропорту, італійська сторона надала їм проживання в готелі.

Варто зазначити, подібні позаштатні ситуації відбуваються з рейсами авіакомпаній, що літають з України, в цей літній сезон досить часто. Наприклад, в Bravo Airways на один день скасували рейси в Люблін з Києва і Херсона і назад “в зв’язку з непередбаченими обставинами і змінами сітки розкладу”.

А в суботу з Одеси не вилетів рейс YanAir до Барселони . Через несправність літак приземлився в аеропорту вильоту через деякий час після зльоту.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі