300 мільйонів на дорогу Київ-Чоп: на Львівщині триває пошук підрядника для ремонту й утримання міжнародної траси

Завершити з ремонтом та періодом утримання доріг мають до 30 квітня 2020 року.

Служба автомобільних доріг у Львівській області стала замовником ремонту та експлуатаційного утримання автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп, протяжністю 80,3 км.

Відповідний тендер на порталі Prozorro оприлюднили ще 12 лютого. Сьогодні триває подання пропозицій.

Закупівлею передбачено проведення поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп на ділянці км 622+256 – км 702+546 Львівської області.

Замовник оцінює проведення згаданих робіт у 300 млн 532 тис. гривень.

Тендерними умовами також передбачено, що замовник до 28 числа кожного місяця видаватиме підряднику план – завдання, за встановленою формою для надання послуг з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання на наступний місяць в межах місячного плану асигнувань.

Підрядник двічі на місяць: 15-го та 30-го числа, а у випадку вихідних днів – на наступний робочий день, не пізніше 18:00 год., направлятиме на електронну адресу замовника звіт про об’єми виконаних робіт.

Станом на сьогодні до участі в тендері вже подали заявку й очікують рішення дві компанії: ПП “Рома” та ТОВ “Техно-Буд-Центр”. Варто вказати, що згідно з даними Youcontrol, статутний капітал приватного підприємства становить 100 гривень і займається 18-ма видами діяльності, основне з яких – виробництво будівельних виробів з бетону. Друге ж підприємство зареєстроване у Тернополі, а діяльність його пов’язана з будівництвом доріг та шоссе.

Додамо, що підрядника буде визначено 22 квітня під час аукціону, а завершити з ремонтом та періодом утримання доріг мають до 30 квітня 2020 року.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі