31 питання: що розглянуть на засіданні виконкому ЛМР

Юліан Чаплінський надасть інформацію щодо 11-ти питань з містобудівних умов та обмежень.

22 березня відбудеться пленарне засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, на якому заплановано розглянути 31 питання.

Відповідна інформація розміщена у порядку денному на офіційному сайті ЛМР.

Серед питань – внесення змін до міського бюджету, затвердження містобудівних умов, проведення заходів у місті, запровадження тимчасового автобусного маршруту, розміщення реклами тощо.

Зокрема Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики, доповість про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.

Також виконавчий комітет вирішить питання стосовно встановлення ТзОВ «Веттепло» тарифів на теплову енергію для централізованого опалення.

Також члени комітету мають погодити або відхилити запровадження тимчасового автобусного маршруту. Про це детальніше доповість Олег партика, в.о. начальника управління транспорту.

Крім цього, Юліан Чаплінський надасть інформацію щодо 11-ти питань з містобудівних умов та обмежень.

Зокрема, планують розглядати питання щодо затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ЛКП «Львівавтодор» пл. Є. Петрушевича з будівництвом підземного багаторівневого майданчика для паркування.

Також розглянуть питання щодо затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПП «ІКФ «Інтехна-Львів» існуючого ресторану з розширенням та добудовою малих архітектурних форм павільйону оранжереї на вул. Г. Кузневича, 16-А.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі