48 питань: що обговорять на засіданні виконкому ЛМР

Члени комітету мають погодити або відхилити вільнення від плати за навчання окремих категорій дітей у мистецьких школах м. Львова у 2019 році.

8 лютого відбудеться пленарне засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, на якому заплановано розглянути 48 питань.

Відповідна інформація розміщена у порядку денному на офіційному сайті ЛМР.

Серед питань – внесення змін до міського бюджету, затвердження містобудівних умов, розгляд декількох скарг, погодження встановлення, реєстрація комунальної власності тощо.

Зокрема Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики, доповість про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік та про виконання бюджету міста 2018 року.

Також виконавчий комітет вирішить питання стосовно реєстрації права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Львова. До слова, доповідатиме в цьому питанні Інна Свистун, начальник управління комунальної власності.

Між тим, виконком прийме рішення щодо 5-ти скарг та списання з балансу МП «Стихія» непридатного для подальшого використання автомобіля.

Також члени комітету мають погодити або відхилити вільнення від плати за навчання окремих категорій дітей у мистецьких школах м. Львова у 2019 році.

Крім цього, Юліан Чаплінський надасть інформацію щодо 16-ти питань з містобудівних умов та обмежень.

Зокрема, планують розглядати питання щодо затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Лев Девелопмент» багатоквартирного житлового будинку з технічним поверхом, вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом в урочищі «Голоско».

Також розглянуть питання про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» садибної забудови у межах вулиць проектованої 3 та проектованої К-13 на вул. Тракт Глинянський, 152.

Мають погодити або відхилити питання про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Задруга» та ТзОВ «Львівська інвестиційна компанія» багатофункціональної будівлі з вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземною автостоянкою та житловими одиницями у верхніх поверхах зі знесенням існуючих будівель на вул. Зеленій, 261, 263, 265.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі