7 лікарень Львова отримають необхідні ресурси проти коронавірусу

У Львів надійшло 500 штук експрес-тестів.

Сьогодні, 23 березня, відбувся брифінг щодо життєдіяльності міста в умовах карантину.

Згідно з заявою Галини Слічної, керівниці штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Covid-19, станом на 8 годину сьогоднішнього дня, у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 61 пацієнт, 104 особи звернулося, а також 11 людей – виписано.

До цього ж, зафіксовано ще один випадок коронавірусної інфекції. Повідомляється, що 8 березня особа повернулася з Австрії й від тоді перебувала на обсервації. Відтак, результати аналізів підтвердили захворювання. “Станом на цю хвилину, самопочуття жінки абсолютно нормальне, вона перебуває на обсервації. Наразі, ми з’ясовуємо з ким ще могла спілкуватись жінка, окрім чоловіка та ще двох дітей у період самоізоляції”, – зазначила Галина Слічна.

Повідомляється, що на кошти благодійників зараз у Львів надійшло 500 штук експрес-тестів, попередньо – 25. Відтак, їх вирішено передати за наступними місцями: Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня; Комунальна міська дитяча клінічна лікарня; Національна дитяча спеціалізована лікарня “Охматдит”; Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр (Чорнобильська лікарня); Центр легеневого здоров’я; 8 міська клінічна лікарня, а також лікарня на Топольній.

“Щоденно ми отримуємо засоби індивідуального захисту, костюми біологічного захисту, гумове взуття, апарати штучної вентиляції легень тощо, які розподіляємо по всіх перелічених лікарнях”, – повідомляє Галина Слічна.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі