90 метрів дороги на вул. Шота Руставелі відремонтують за 1,44 млн гривень

ТОВ «Львівська дорожня служба», котра перемогла у тендері на проведення капітального ремонту, планує завершити роботи до 27 серпня.

Сьогодні, 30 липня, ділянку дороги на вул. Шота Руставелі між вул. Зелена та пл. Петрушевича, закрито на ремонт. ТОВ «Львівська дорожня служба», котра перемогла у тендері на проведення капітального ремонту, планує завершити роботи до 27 серпня.

Згідно із укладеним договором між Личаківською районною адміністрацією та ТОВ «Львівська дорожня служба», котра перемогла у тендері, буде проведено капітальний ремонт дороги, тротуарів, перенесення зупинок, та проведення озеленення. Зокрема буде проведено замощення тротуарів плиткою, капітальний ремонт проїжджої частини, нанесення дорожньої розмітки пластиком, облаштування системи водовідведення.

Окрім того, підрядна організація повинна провести озеленення. Зокрема висадити 146 дерев та кущів, а також посіяти газон на площі 182 кв.м.

Також ТОВ «Львівська дорожня служба» проведе роботи із перенесення одинарної зупинки громадського транспорту, та встановлення подвійної зупинки.

Варто зазначити, капітальний ремонт вул. Шота Руставелі на ділянці від вул. Зелена до пл. Петрушевича, коштуватиме місту 1 млн 444 тисяч гривень.

Роботи планують завершити до 27 серпня, втім варто зазначити, в укладеному договорі дата завершення робіт – 29 вересня.

На час проведення капітального ремонту об’їзд дороги відбуватиметься, згідно з розробленою тимчасовою схемою організації дорожнього руху, а саме: вул. Зелена — пл. Є. Петрушевича — вул. Стрийська і у зворотньому напрямку.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі