Air France на зиму призупинить рейси Київ-Париж

В авіакомпанії додали, що пасажирам, рейси яких будуть скасовані, запропонують найбільш зручні альтернативні варіанти перельотів.

Air France оголосила про переведення рейсів Київ-Париж на сезонну основу, в результаті чого польоти за маршрутом не будуть виконуватися в період з 27 жовтня 2019 року по 28 березня 2020 року.

Про це повідомляє avianews.com.

Air France відновить виконання перельотів між Києвом і Парижем з нинішньою частотою два рази в день в сезоні літньої навігації 2020 року, який розпочнеться 29 березня 2020 року.

На зимовий сезон французький авіаперевізник буде пропонувати квитки на рейси Київ-Париж свого код-шерінгового партнера МАУ.

«Це дозволить пасажирам здійснювати пересадки на рейси маршрутної мережі Air France-KLM і партнерів через аеропорт Шарля-де-Голля в Парижі», — пояснили в Air France.

В авіакомпанії додали, що пасажирам, рейси яких будуть скасовані, запропонують найбільш зручні альтернативні варіанти перельотів.

Нагадаємо, Державна авіаційна служба схвалила заявки авіакомпанії Windrose на виконання рейсів із Одеси в Тель-Авів (Ізраїль). Windrose дозволено літати з Одеси в Тель-Авів на регулярній основі з частотою три рази на тиждень і необмеженим терміном дії права на цю повітряну лінію. Державіаслужба також погодила авіакомпанії “Ейр Таурус”можливість здійснювати авіаперевезення у Зімбабве (Хараре, Булавайо, Масвінго, Чіредзі, Кариби, Вікторія Фолс, Хванг).

категорії
Суспільство

Публікації по темі