Активісти пікетують під облрадою: вимагають «табу» норковим фермам на Львівщині

Нардепи двічі ставили це питання на порядок денний, однак бракувало голосів депутатів.

Мешканці сіл та громад Бродівського району звернулися до Львівської обласної ради з вимогою недопустити розгортання в районі шкідливого виробництва.

Про це стало відомо сьогодні, 21 травня, під час пленарного засідання Львівської обласної ради.

Мова йде про норкові ферми. «Як відомо, там планується будівництво одразу двох ферм, кожна по 300 тисяч норок. Люди надзвичайно стурбовані, що біля їх будинків збудують таке шкідливе виробництво», – повідомив під час засідання Андрій Іванів, сільський голова Шнирівської сільради.

За його словами, Світовий банк відніс хутрові ферми до п’ятірки найгірших виробництв на планеті з точки зору забруднення ґрунтів важкими металами. «Через те, що вітчизняне законодавство не забороняє діяльність таких підприємство і лояльно ставиться до очевидних екологічних загроз, європейські компанії почали масово переносити виробництво на територію України», – зазначив він і додав, що саме на місцевих рівнянь мають заборонити ведення такої діяльності.

На заборону будівництва звіроферм громада Львівщини зібрала близько 4 тисяч підписів.

Зазначимо, що перед виступом активістів нардепи від депутатської фракції «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» двічі ставили це питання на порядок денний, однак бракувало голосів депутатів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі