Андрій Садовий запевнив, що підняття тарифу на проїзд не буде

Дебати відбудуться після того, як приватні перевізники дадуть згоду йти на зустріч пенсіонерам.

Сьогодні, 16 листопада, на засіданні виконавчого комітету ЛМР, міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що місто не підтримує жодних дискусій про підняття тарифу.

«В засобах масової інформації я прочитав повідомлення, що управління транспорту починає процес щодо зміни тарифу. Я б хотів звернути увагу на недопустимість подібних коментарів, а також подібних повідомлень з боку управління транспорту, тому що жодних політичних рішень ні міський голова, ні виконавчий комітет Львівської міської ради не приймали», – прокоментував міський голова Львова.

Він зазначив, що Львів кожного тижня отримує нові автобуси. Наразі місто вже отримало 68 МАЗів, а до кінця року буде 100.

Також Андрій Садовий додав, що зараз є одна проблема, яка полягає в тому, що комунальне «АТП-1» возить пенсіонерів безоплатно, а приватні перевізники цього не роблять.

«Коли приватні перевізники зрозуміють свою соціальну відповідальність, дадуть повідомлення про згоду йти на зустріч пенсіонерам, тоді можна сідати і публічно дебатувати. Але публічно, а не за спиною меседжів, які під тиском робить управління транспорту, тому що перевізникам це не подобається. Скільки приватні перевізники закупили нових автобусів? Деколи на цей автобус страшно дивитися, на трьох колесах їздить”, – наголосив міський голова.

Він дав доручення провести службове розслідування і притягнути винних до відповідальності.

Зазначимо, що заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий також повідомив, що станом на сьогодні про підняття тарифу на проїзд в автомобільному транспорті у Львові не йдеться.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі