Apple виготовлятиме маски, які захищають від коронавірусу

Захисні маски від Apple будуть називатися "iShield".

Apple буде виготовляти мільйони захисних масок для медпрацівників в тиждень.

Про це генеральний директор компанії Тім Кук повідомив на свій сторінці у Twitter.

Захисні маски від Apple будуть називатися “iShield”.

Першу партію масок компанію уже відіслала до лікарні Кайзер у долині Санта-Клара, Каліфорнія. Повідомляється, що маски складаються з прозорого пластика і головного ремінця та будуть використані у якості індивідуальних засобів захисту для медичного персоналу, який займається лікуванням інфікованих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Як зазначає Digitaltrends, голова Apple висловив ініціативу на виробництво масок “спільними зусиллями дизайнерів, інженерів, операторів, пакувальників та постачальників”. Також Тім Кук додав, що на кожен індивідуальний засіб захисту необхідно не більше аніж дві хвилини.

У першу чергу, індивідуальними засобами захисту Apple забезпечить американські лікарні, а згодом і сусідні країни. Нагадаємо, що компанія раніше уже доставляла медпрацівникам понад 20 млн масок інших виробників.

Аналогічну підтримку медикам надає і Facebook. Окрім цього, щодо випуску засобів індивідуального захисту працюють також Dyson і Hewlett-Packard.

Співзасновник Microsoft Білл Гейтс нещодавно оголосив, що його фонд інвестує мільярди доларів у підприємства, що працюють над вакциною проти коронавірусної інфекції COVID-19.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі