АТП № 1 впровадить автоматичну систему підрахунку пасажирів

Втім запропонований метод підрахунку пасажирів даватиме значну похибку.
система пасажиропотоку

Комунальне підприємство “АТП №1” впровадить автоматичну систему підрахунку пасажирів.

Відповідний тендер розміщено на сайті Prozzoro.

Система автоматично підрахунку пасажирів дозволить підприємству контролювати пасажиропотік із прив’язкою даних до часу та геолокації.

Обладнання, що планує придбати комунальний перевізник, повинне бути захищеним від впливу погодніх умов та бути дистанційно керованим. Окрім того, система повинна впорядковувати інформацію у відповідності до зупинок та маршрутів громадського транспорту.

Також система дозволить відслітковувати поточне місце транспорту та кількість транспортних засобів на маршруті.

Варто зазначити, автоматичний підрахунок пасажирів буде запроваджено у автобусах Електрон та МАЗ.

Згідно з умовами тендеру, очікувана вартість закупівлі складе понад 603 тисячі гривень та буде профінансована за рахунок власних коштів підприємства. Аукціон розпочнеться 16 грудня 2019 року, а запровадження системи підрядник повинен завершити до 1 липня 2020 року. Замовником є Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1.

Втім коректність підрахунку пасажирів наразі викликає сумніви. “Коректність системи буде не зовсім вірною. Як діятиме ця система? Людина заходить в маршрутку і на неї спрацьовує цей датчик. З одного боку – все легко і просто, але є нюанс. У Львові в час пік транспорт є перенавантаженим і тому система буде давати збій, адже, коли людина зсередини автобуса виходитиме, то ті люди, які стоять біля самих дверей повинні будуть її пропустити, відповідно, виходячи з неї і повертаючись назад”, – зазначив Святослав Товстига, засновник ГО “За якісний транспорт”.

Він також наголосив, що “дані будуть давати понад 20% похибки. “Тож результати точного підрахунку пасажиропотоку не стануть відправною точкою для перегляду тарифу”, –  додав Товстига Святослав.

Нагадаємо, 25 листопада у Личаківській РА відбулося слухання щодо підвищення вартості проїзду в маршрутках і автобусах з 7 до 8 гривень.

Зокрема, 27 листопада о 18:30 у Личаківській РА пройдуть громадські слухання щодо підвищення тарифу на проїзд в електротранспорті, при цьому, купляючи квиток у водія ви повинні будете сплатити 7 гривень, а якщо ж у кіоску – 6 грн.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини