АТП-1 таки не запустило обіцяні автобуси на 18 маршрут

ГО "За якісний транспорт" зазначила, що про цей маршрут неодноразово просили мешканці Кривчиці і Левандівки.  

Від сьогодні на автобусному маршруті №18 мали курсувати автобуси великої вмістимості, однак зранку цього не відбулося.

“Від сьогодні на автобусному маршруті №18 мали курсувати автобуси великої вмістимості, але щось пішло не так і люди вимушені далі штурмувати жовті “маршрутки”, – таке повідомлення було опубліковано на сторінці у Facebook ГО За якісний транспорт.

Минулого тижня під час наради у Львівській міській раді Орест Хамула, директор АТП-1 повідомив, що сьогодні, 26 березня, комунальне підприємтсво АТП-1 запустить автобуси великого класу “Електрон” та “МАЗ” на маршрут №18. Однак цього не сталося.

ГО “За якісний транспорт” зазначила, що про цей маршрут неодноразово просили мешканці Кривчиці і Левандівки.

“За нашою інформацією є багато автобусів, які простоюють на АТП, і ми неодноразово наголошували на цьому. ГО “За якісний транспорт” через депутатський корпус лобіювали прискорення запуску на цей маршрут автобусів великої вмістимості. Сьогодні автобуси мали виїхати на маршрут, але ми ще в п’ятницю зрозуміли, що цього не станеться. Для того, щоб запустити ці автобуси, потрібно рішення виконавчого комітету аби розірвати угоду з ТзОВ “Фіакр-Львів” та підписати аналогічну угоду з АТП-1. Відповідно, на останньому виконкомі цього не сталося”, – зазначив Назар Товстига, заступник голови ГО “За якісний транспорт”.

Він також додав, що за їхньою інформацією на цей маршрут АТП-1 вже знайшло водіїв, частина з них погодилося перейти з інших маршрутів.

На офіційному сайті АТП-1 зазначено, що автобуси випустять на маршрут №18 після отримання необхідних погоджень. “Ми анонсували запуск великих машин на маршрут №18 на вівторок, 26 березня, але поки що не отримали рішення виконавчого комітету та погодження від поліції. У зв’язку з цим запуск відтерміновується до отримання всіх погоджень”, – розповів Орест Хамула, йдеться у повідомленні.

Згідно з даними АТП-1, про дату запуску автобусів на маршрут №18 повідомлять додатково.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі