Аудитори Львівщини забезпечили відшкодування втрат на 54,3 млн грн

Львівські аудитори протягом січня-серпня 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму 54,3 млн грн.

Фахівці апарату Західного офісу Держаудитслужби протягом січня-серпня 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 54,3 млн грн.

Про це повідомляє Прес-служба Західного офісу Держаудитслужби.

Як зазначено в повідомленні, за звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло майже 10 млн грн та відшкодовано 44,3 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

Звітують, що правоохоронним органам передано матеріали 41 ревізії, за матеріалами 12 з яких вже розпочато досудові розслідування.

За допущені порушення 38 установам зупинено операції з бюджетними коштами. Окрім того, за недотримання законодавства 281 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також вказують, протягом січня-серпня 2018 року проведено 11 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки та 2 державні фінансові аудити виконання бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму майже 260 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 4,4 млн грн.

Об’єктам контролю надано 130 пропозицій, спрямованих на покращання їх фінансового стану. Завдяки діям аудиторів підприємства отримали додаткових доходів на суму 53,9 млн грн.

Додають, що правоохоронним органам передано 5 аудиторських звітів та 20 інформацій про результати аудитів.

Нагадаємо, 24 липня на Урядовому порталі звітували, що з початку року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 47,0 млн грн.

 

 

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі