Аудитори встановили значні порушення з боку ЛКП «Збиранка»

Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму 190,75 тис грн.

Західний офіс Держудитслужби  відповідно до плану проведення заходів державного фінансового контролю на II квартал 2018 року за період з 1 січня 2015 року до 31 травня 2018 року виявили фінансових порушень на суму 190 тис грн.

Інформація зазначана в аудиті підприємства від 25 жовтня, копію якого надали редакції ІА «Вежа».

«Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму 190,75 тис грн, що призвело до втрат ресурсів. Вжитими зходами під час ревізії забезпечено відшкодування виявлених порушень на суму 42,93 тис гривень», – йдеться в повідомленні.

Окрім того, аудитори встановили ряд порушень під час державних закупівель. «Встановлено, що тендерним комітетом ЛКП «Збиранка» не відхилено пропозицію учасника ТОВ БК «Сучасні будівельні рішення», як таку, що не відповідала умовам тендерної документації при проведенні закупівлі по об’єкту «Реконструкція полігону ТПВ м. Львова в с. В. Грабовичі, Жовківського району, Львівської області», – зазначено в документі.

Мова йде про тендер, оголошений 5 квітня поточного року КП Львівське комунальне підприємство “Збиранка” і оприлюднений на порталі Prozorro.

Вказано також, що в цій же процедурі закупівлі підприємство порушили вимоги щодо оприлюднення додатку до договору – кошторису на календарний графік виконання робіт, який є невід’ємною частиною договору.

В аудиті зазначено, що голова комітету несе відповідальність за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель для загалього доступу. Тож за результатами проведеної ревізії на Христину Херус складено протокол про адміністративне правопорушення.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі