Аваков розповів, як каратимуть за видачу бюлетеня на відсутнього громадянина

Послуги з виготовлення та пакування виборчих бюлетенів становитимуть 158 млн 514 тис. грн з ПДВ.

Список тих, що виїхали за кордон і на момент голосування перебувають за кордоном, громадян буде у прикордонній базі. Кожен член кожної виборчої комісії буде попереджений про це. Кожен буде знати: якщо він видасть бюлетень іншій людині, то ризикує отримати від трьох до п’яти років позбавлення волі.

Про це в інтерв’ю для DT.UA заявив Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України.

“Якщо спостерігач від будь-якого з кандидатів у президенти виявить, що на якійсь із ділянок виданий бюлетень на ім’я відсутнього громадянина, він повинен інформувати про це поліцію. Поліцейський, спираючись на наявну базу даних, встановить, чи дійсно громадян перебуває за кордоном. Далі — досить легко визначить, хто з членів комісії незаконно видав цей бюлетень”, — підкреслив міністр.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Центральна виборча комісія передбачає витратити на виборчі бюлетені майже 160 мільйонів гривень.

“Послуги з виготовлення та пакування виборчих бюлетенів становитимуть 158 млн 514 тис. грн з ПДВ. Закупівлі відбудуться шляхом переговорної процедури”, – йдеться у документі ЦВК.

Окрім того, варто вказати, що видатки на послуги з виготовлення та доставки бланків протоколів та актів складуть 15,7 млн гривень, а на послуги з модифікації та підтримки ІАС “Вибори Президента України” – 15,6 мільйонів.

категорії
ПолітикаСуспільство

Публікації по темі