«АВЕ Львів»: четверте відкладання переїзду

Компанія-перевізник сміття «АВЕ Львів» не може знайти собі місце для сміття.

Виконком Львівської міської ради вже вчетверте продовжив термін використання сміттєперевантажувальної станції перевізнику «АВЕ Львів» на вул. Північній.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 5 жовтня, під час засідання Виконавчого комітету.

За словами директора ТОВ «АВЕ Львів» Олега Гайовишина, компанія продовжує шукає нову земельну ділянку під нову сміттєперевантажувальну станцію, однак ці пошуки наразі не дали результатів.

«Ми вже переглянули 20 варіантів у всіх можливих куточках Львова та прилеглих територіях. Вже навіть виходили на підписання договору, але коли доходила мова про те, що це буде перевантажувальна станція, відразу є спротив. Люди настільки це негативно сприймають. Тому, на жаль, дотепер ми не змогли знайти потрібної ділянки чи приміщення. Ми щодня перевантажуємо орієнтовно 130 тон сміття, використовуючи клаптик землі, розміром 10х30 м. За ці межі ми не виходимо, тому нам потрібно не так багато місця», – прокоментував Олег Гайовишин.

Члени виконкому наголосили, що це питання створює негативну атмосферу, тому компанія повинна якнайшвидше знайти нову ділянку на території області.

Цього разу термін дії дозволу становить один місяць.

Нагадаємо, з 1 вересня на вул. Північній, 1, де є пункт для перевантаження сміття, були встановлені огорожа та шлагбаум, щоб припинити завіз сміття на цю територію. При цьому 7 та 14 вересня на засіданні виконкому Львівської міської ради компанії ТОВ “АВЕ Львів” дозволили перевантажувати сміття тут ще декілька днів, аби за цей час знайти інше місця для перевантаження. Аналогічне рішення було прийняте 28 вересня терміном до 5 жовтня включно.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі