«АВЕ Львів» знову дозволили звозити сміття на вул. Північну

ТОВ «АВЕ Львів» не може знайти спільну мову з громадою.

14 вересня, на звернення ТОВ «АВЕ Львів» виконавчий комітет ЛМР продовжив термін користування перевантажувальною станцією на вул. Північній цьому підприємству ще на 10 днів

Про це повідомили на офіційному сайті ЛМР.

Відтак виконавчий комітет ЛМР, розглянувши звернення ТОВ «АВЕ Львів» та його зобов’язання дотримуватися всіх необхідних правил та норм під час перевантаження сміття без його накопичення на вул. Північній, здійснювати перевантаження за принципом «з коліс на колеса», прийняв рішення про продовження терміну користування ТОВ «АВЕ Львів» цією перевантажувальною станцією до 11.00 год 25 вересня.

Як доповів членам виконавчого комітету керівник ТОВ «АВЕ Львів» Олег Гайовишин, потреба у продовженні терміну користування перевантажувальною станцією на вул. Північній є тому, що під час зустрічі з громадою населеного пункту поза межами м. Львова, де мала би почати функціонувати нова перевантажувальна станція цього підприємства, не було досягнуто згоди. Громада не дозволила проводити перевантаження відходів на цій території, попри те, що ТОВ «АВЕ Львів» вже провело повне її облаштування. Тож підприємство продовжуватиме перемовини з громадою населеного пункту поза межами м. Львова.

Нагадаємо, що місто вже не перший раз йде назустріч ТОВ «АВЕ Львів»

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі