Авіакомпанія «Wizz Air» відкрила авіарейс Львів-Франкфурт-Хан

Рейс за цим напрямком буде здійснюватися два рази на тиждень — щопонеділка і щоп’ятниці.

Вчора, 14 грудня, авіакомпанія «Wizz Air» відкрила новий авіарейс зі сполученням Львів-Франкфурт-Хан.

Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Рейс за цим напрямком буде здійснюватися два рази на тиждень — щопонеділка і щоп’ятниці, а з 2019 року — щосереди та щонеділі. На першому рейсі зі Львова було 77 пасажирів. Українські пасажири можуть вже бронювати квитки на ці рейси на сайті wizzair.com або з допомогою мобільного додатку WIZZ за цінами від 19,99 євро / 549 грн*, із врахуванням однієї безкоштовної одиниці ручної поклажі розмірами 40×30×20 см.

«Кожен такий новий рейс — нове вікно у Європу, вікно до нашої міжнародної спільноти. Вона дає нам можливість краще і краще презентувати Львів на міжнародній арені. Особисто для нашого конференц-бюро кожен такий рейс дає можливість залучення додаткових конференцій. Такі рейси — вагомий плюс і облегшення такої роботи на міжнародній арені для залучення нових заходів», — зазначив Андрій Павлів, директор Lviv Convention Bureau (Львівське конференц-бюро).

А вже у березні 2019 року компанія відкриє анонсуючий рейс у столицю Данії Копенгаген. Польоти у Франкфурт будуть виконуватись у понеділок та п’ятницю, а у Копенгаген — у середу та неділю. Рейси у Франкфурт та Копенгаген виведуть WIZZ AIR у абсолютні лідери за кількістю напрямків з/до аеропорту «Львів» — з березня наступного року авіакомпанія буде виконувати польоти у 10 напрямках, у шість країн Європи. Усі рейси авіакомпанії виконуються на літаках Airbus A320 на 180 місць та А321 на 230 місць.

Нагадаємо, як повідомляли, з 1 лютого 2019 року в Україні почне літати лоукостер Laudamotion. Авіакомпанія, заснована триразовим чемпіоном Формули 1 Нікі Лаудою, контролюється ірландською Ryanair.

Рейси будуть виконувати з Відня до Києва п’ять разів на тиждень: у понеділок, вівторок, середу, четвер і суботу.

Квитків поки що не продають, але ціноутворення Laudamotion схоже на Ryanair. Квитки на нові рейси в Штутгарт, які теж відкриваються з 1 лютого, продають від 10 євро в один бік.

категорії
Суспільство

Публікації по темі