Автоматизована система сервісних центрів МВС України тимчасово може працювати нестабільно

Нестабільний режим системи пояснюють технічними причинами.

Від 18 березня та орієнтовно до 14:00 19 березня 2019 року Національна автоматизована інформаційна система МВС України може працювати в нестабільному режимі.

Про це повідомляє Регіональний сервісний центр МВС у Львівській області.

Нестабільний режим системи пояснюють технічними причинами.

“У зв’язку з цим можуть виникнути труднощі  у роботі сервісних центрів МВС. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння”, – йдеться у повідомлені. 

Довідка

Головний сервісний центр МВС здійснює надання платних і безоплатних послуг, віднесених до компетенції Міністерства внутрішніх справ, а також бере безпосередню участь у реалізації державної політики в сфері надання адміністративних послуг.

У межах своїх повноважень Головний сервісний центр МВС здійснює співробітництво з міжнародними організаціями та профільними закладами іноземних держав з питань, що належать до компетенції системи сервісних центрів МВС, а також вивчення, узагальнення та поширення в передового досвіду в зазначеній сфері.

Серед основних функцій та послуг сервісних центрів МВС – видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів. На базі сервісного центру можна скласти іспит для отримання права керування транспортними засобами.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі