Автомобільну дорогу державного значення відремонтують за понад 596 млн грн

Аукціон проведуть 1 червня.

Служба автомобільних доріг у Донецькій області шукає підрядника для проведення робіт з капітального ремонту автомобільної дороги державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський (702-717 км) за 596 млн 650 тис. грн.

Відповідний тендер опубліковано на порталі Prozorro.

У технічному завданні вказано, що підрядник займеться вирубкою та корчуванням лісів, перевлаштуванням повітряних ліній, а також демонтажем зовнішнього освітлення. Після чого, на території об’єктів будівництва доріг улаштують земляне полотно, укріплять канави, укоси та нанесуть монолітний бетон. За допомогою холодного або гарячого фрезерування асфальтобетонного покриття влаштують дорожній одяг, виготовлення якого здійснюється спеціалізованою технікою безпосередньо на ділянці.

Також установлять залізобетонні опори для перевлаштування повітряних ліній та зовнішнього освітлення. Вирублені й викорчувані території лісів компенсують та займуться садженням дерев-саджанців у придатній для цього території.

Аукціон проведуть 1 червня, втім подати свої пропозиції можна до 24 квітня. Виконати усі роботи підрядник має не пізніше 30 листопада 2020 року.

У тендерній документації вказано, що підрядник гарантує наявність відповідних довідок та документів, які обґрунтовують кваліфікацію працівників, досвід щодо аналогічних робіт та матеріально-технічне обладнання, що необхідні на термін виконання.

Слід зазначити, що у період робіт з поточного ремонту вулично-шляхової мережі, підрядник гарантує якісні матеріали, машини та механізми, що слід застосовувати виключно для захисту довкілля.

Згідно з оприлюдненими даними на моніторинговому порталі DoZorro, Служба автомобільних доріг у Донецькій області 28 грудня 2019 року уже оголошувала аналогічні роботи щодо ремонту автомобільної дороги державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський, втім за наступними км – 686-702.

Так, на очікувану вартість 223 млн 824 тис. грн відгукнулося 4 учасники, зокрема: ТзОВ “Данко”; ТзОВ “Автомагістраль-Південь”; ТзОВ “Перша українська дорожньо-будівельна компанія” та ТзОВ “Славдорстрой”.

Повідомляється, що початок аукціону проведуть 27 квітня 2020 року.

За даними аналітичної платформи YouControl, про учасників закупівлі вдалося з’ясувати наступне:

На ринку праці: 16 років та 5 місяців, – від 22 жовтня 2003 року;

Основний вид діяльності: добування інших корисних копалин та розроблення кар’єрів;

Слід звернути увагу: обмежена компетенція посадових осіб; широкий перелік зареєстрованих видів діяльності (29); засновник/бенефіціар є особою, яка зареєстрована на тимчасово окупованій території України; часті інституційні зміни, зокрема за останні 12 місяців змін засновників/бенефіціарів відбулося 3; за останні три роки кількість судових справ пов’язані з контрагентом, зокрема кримінальних – 36, загалом відбулося 64; наразі відомо, що щодо суб’єкта відкрито одне виконавче провадження.

На ринку праці: 14 років, – від 27 лютого 2006 року;

Основний вид діяльності: будівництво доріг і автострад;

Слід звернути увагу: за останні три роки кількість судових справ пов’язані з контрагентом, зокрема коли компанія виступає відповідачем – 7, кримінальних – 103, загалом відбулося 151; за останні 12 місяців було проведено 3 операції з так званими “офшорами”; широкий перелік зареєстрованих видів діяльності – 11; наразі відомо, що щодо суб’єкта відкрито одне виконавче провадження.

На ринку праці: 7 років, – від 7 березня 2013 року;

Основний вид діяльності: будівництво доріг і автострад;

Слід звернути увагу: засновник/кінцевий бенефіціар є особою, яка зареєстрована на тимчасово окупованій території України; за останні 12 місяців був змінений 1 бенефіціар, що свідчить про часті інституційні зміни; за останні три роки кількість судових справ пов’язані з контрагентом, зокрема кримінальних – 3, загалом відбулося ще 11.

На ринку праці: 4 роки та 4 місяці, – від 29 жовтня 2015 року;

Основний вид діяльності: будівництво доріг і автострад;

Слід звернути увагу: обмежена компетенція посадових осіб; засновник/кінцевий бенефіціар є особою, яка зареєстрована на тимчасово окупованій території України; широкий перелік зареєстрованих видів діяльності – 11; за останні три роки кількість судових справ пов’язані з контрагентом, зокрема коли компанія виступає відповідачем – 3, кримінальних – 19, загалом відбулося ще 34.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі