Автостанцію на площі Двірцевій тимчасово закриють

Ремонтні роботи планують завершити до кінця року.

З наступного понеділка, 25 березня, у зв’язку із реконструкційними роботами, закривається автостанція на площі Двірцевій.

Про це повідомили сьогодні, 18 березня, під час брифінгу.

«Важлива інформація для водіїв автомобілів: всі парковки, які були вже заборонені минулого разу, остаточно будуть перекриті. Автомобілям стане неможливо потрапити на Площу Двірцеву. Виходом буде залишати авто на платній парковці біля вокзалу, або одразу ж розвертатися і їхати у зворотному напрямку. Тепер не можна просто під’їхати до вокзалу і стояти там, умовно, 15 хвилин», – пояснює Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За його словами такі нововведення вимагатимуть додаткових організаційних здібностей для таксистів і для водіїв, які зустрічають чи проводжають пасажирів, адже реконструкція заблокує весь рух. Також за порушення водіями нових правил, будуть застосовуватися штрафи.

«Друга зміна буде дуже важливою для тих, хто користується послугами автовокзалу: всі міжнародні рейси з 25 березня будуть відправлятися з парковки біля вокзалу. Додам, що звідти курсуватимуть й автобуси на Трускавець і Моршин. Відповідне місце визначене біля зупинки громадського транспорту. Всі інші автобуси, які зараз курсують до автостанції на Двірцевій, будуть перенесені на приміський вокзал», – додає Андрій Білий.

Із подальшим розвитком робіт з реконструкції площі, трамваї теж змінять свій маршрут: вони будуть розвертатися на Городоцькій, але деталі в ЛМР обіцяли повідомити згодом. Наразі трамваї курсуватимуть без змін.

Джерело схеми: tvoemisto.tv

«Автостанцію ми маємо відкрити до кінця цього року. Тоді всі автобуси вже повернуться сюди, де буде облаштований дуже гарний простір. До кінця року буде відновлений і рух трамваїв, який ще буде курсувати за звичним маршрутом місяць-півтора.

Основна робота на перекритій ділянці наразі відбувається із заміни колектора. На сьогодні вже знята бруківка, демонтований фонтан та інші основні засобі вокзалу на цій ділянці. Днями розпочнуть заміну водогонів комунікаційних мереж», – сказав Андрій Білий

За його словами будуть замінені повністю всі інженерні мережі комунікацій на площі Двірцевій.

«Роботи тривають і ми йдемо згідно з графіком, навіть трохи його випереджаємо. Тому що ми планували закрити автостанцію 4 квітня, але наразі вкладаємося у 25 березня», – пояснила Оксана Єстеферова, В.о. директора ЛКП «Львівавтодор».

За її словами вже прокладено 66 метрів каналізаційного трубопроводу. Також вона додала, що замість старого фонтану, на місці якого зараз відбуваються основні роботи, буде встановлений новий, модернізований.

Нагадаємо, раніше ІА “Вежа” повідомляла, що 14 серпня 2018 року Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор» повторно оголосив тендер на реконструкція площі Двірцевої.

На проведення робіт із реконструкції площі Двірцевої, перед головним залізничним вокзалом міста Львів, передбачено 167 млн 588 тисяч гривень. Роботи з реконструкції площі, відповідно до тендерної документації, будуть завершені до 30 вересня 2020 року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі