Банки скасовують комісію за обслуговування карт на час карантину

ПУМБ і Райффайзен Банк Аваль скасували щомісячну комісію за обслуговування карток на час карантину через пандемію коронавірусу.

ПУМБ і Райффайзен Банк Аваль скасували щомісячну комісію за обслуговування карток на час карантину через пандемію коронавірусу.

Про це пише finclub.

ПУМБ скасував комісію за обслуговування преміальних пакетів Black Platinum та Premiere з 1 по 30 квітня 2020 року.

Так на період квітня клієнти ПУМБ, що користуються картками Black Platinum та Premiere звільняються від сплати щомісячної комісії незалежно від суми транзакцій, виконаних протягом місяця.

«На карткові рахунки, з яких 1-2 квітня було автоматично списано щомісячну комісію, повернення коштів було здійснене 3 квітня 2020 року», — пояснюють у ПУМБ.

ПУМБ скасував комісію за внутрішні та зовнішні платежі в гривні для бізнес-клієнтів банку до кінця карантину.

У свою чергу Райффайзен Банк Аваль скасував комісію за обслуговування кредитних карток на два місяці (плата не застосовується 6 квітня та 6 травня 2020 р.).

«Під час карантину Райффайзен Банк Аваль оголошує два місяці без плати за обслуговування рахунку для кредитних карток «100 днів», «Прозора», Fishback, Fishka, «Базова», Platinum та Elite», — повідомляє банк.

Там також уточнили, що зняття плати за обслуговування у квітні-травні скасовується автоматично, звертатися до банку не потрібно.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі