Без віз до ЄС та зворотно Укрзалізницею подорожували 1,6 млн пасажирів, – Євген Кравцов

Наразі спостерігається більш ніж десятикратне зростання кількості пасажирів, які подорожують до країн ЄС.

За  два роки дії безвізу Укрзалізниця перевезла майже 1,6 млн пасажирів до країн ЄС та зворотно. Наразі компанія працює над розширенням маршрутної мережі в західному напрямку

Про це повідомляє голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Прямий пасажиропотік у сполученні Україна – ЄС за два роки дії безвізу склав 980 тис. пасажирів, зворотно – 615 тис. Укрзалізниця гнучко реагує на попит і пропонує для закордонних поїздок 21 пасажирський поїзд та безпересадкові вагони. Залізничним транспортом з України можна вирушити до Латвії, Литви, Угорщини, Австрії, Румунії, Польщі, Словаччини, Болгарії», – зазначив Євген Кравцов.

Крім того, за словами керівника Укрзалізниці, наразі спостерігається більш ніж десятикратне зростання кількості пасажирів, які подорожують до країн ЄС та зворотно залізничним транспортом. «Так, за 2016 рік, до безвізу, було перевезено 62 тис. пасажирів, то за 2018 рік – 821 тис. пасажирів. З початку цього року вже перевезено до країн ЄС та зворотно 374 тис. пасажирів», – зазначив він.

Нагадаємо, з 9 червня цього року розпочали курсувати євроколією поїзди Кошице – Мукачево. Проїзд у зазначеному поїзді коштує 7,5 євро. «Крім того, ми плануємо призначити міжнародні поїзди Київ – Берлін, Прага – Мукачево колією 1435 мм, а також ведемо переговори щодо продовження маршруту поїзда 4-х столиць до Естонії», – резюмував Євген Кравцов.

категорії
Суспільство

Публікації по темі