Безробіття в Україні: найвищий рівень в Луганській, Донецькій та Волинській областях

За останніми оприлюдненими даними Держстату, рівень безробіття населення (за методологією МОП) у віці 15-70 років склав 9,2% робочої сили.

Найвищий рівень безробіття по Україні зафіксовано в Луганській, Донецькій та Волинській областях.

Про це в Держцентрі зайнятості повідомили на інформаційний запит 112.ua, передає Мінфін.

За останніми оприлюдненими даними Держстату, рівень безробіття населення (за методологією Міжнародної організації праці) у віці 15-70 років склав 9,2% робочої сили.

«Найнижчий рівень безробіття спостерігався в Харківській (5,9%), Київській (6,3%) областях та місті Києві (6,7%), а найвищий – у Луганській (15,3%), Донецькій (14,1%), Волинській (12,3%) областях», — повідомили в Державному центрі зайнятості.

Станом на 1 серпня 2019 року в Державній службі зайнятості було зареєстровано 280,8 тис. безробітних. Кількість вакансій в липні становила 95,4 тис. (3 людини претендували на 1 вакансію).

Станом на 1 вересня в Україні 2,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей мають статус безробітних, зареєстрованих у державній службі зайнятості.

Середній розмір допомоги у зв’язку з безробіттям у серпні 2019 року становив 3 тис. 253 грн.

За результатами другого кварталу в ТОП-10 затребуваних вакансій в найбільших містах України потрапили досить універсальні професії. В більшості випадків шукають бухгалтерів, продавців, водіїв, а не ювелірів або страховиків.

категорії
Суспільство

Публікації по темі