Бібліотеку на вул. Городоцькій відремонтують за 5 мільйонів

Ремонт повинні закінчити до кінця 2020 року.

Центральна бібліотечна система Львова замовила капітальний ремонт для бібліотеки №17, що на вул. Городоцькій, 285.

Відповідний тендер опублікували на порталі Prozorro.

Роботи оцінюють орієнтовно у 5,4 млн грн. Підрядник зобов’язаний облаштувати підвісні стелі, відремонтувати бетонні сходи, підшити дах, замінити вікна і двері, а також полагодити водопровід і освітлення.

Ремонт повинні закінчити до кінця 2020 року. Аукціон проведуть 15 серпня.

Також, нещодавно оголосили тендер на послуги з реконструкції бібліотеки за адресою пр. Червоної Калини, 58. Вартість ремонту оцінюють орієнтовно у 16,5 млн грн. Кошти виділяють з місцевого бюджету.

Нагадаємо, Львівщина стала лідером за обсягом виконаного будівництва. За перше півріччя 2019-го українські будівельні підприємства виконали роботи на 66 млрд грн. Це на 21,2% більше, ніж минулого року.

Додамо, у Львові також відремонтують Центральну дитячу бібліотеку на вул. Т. Окуневського, 3. Послуги коштуватимуть місту понад 11 мільйонів гривень, а ремонт бібліотеки-філії №31, що на вул. Шевченка 270а, –  2,4 млн грн.

Зазначимо, західний офіс Держаудитслужби провів фінансовий аудит виконання бюджетної програми “Бібліотеки” за період 2015 по першу половину 2018 року.

До уваги взяли ситуацію у трьох закладах: “Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці”, “Львівській обласній бібліотеці для дітей”, “Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Р. Іваничука”.

Чимало проблем з якими зараз стикаються львівські храми книг, так чи інакше дотичні до фінансування. Загалом, як наголосили в Держаудитслужбі, ці питання стосуються діяльності безпосередньо Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, адже саме він є головним розпорядником коштів та бібліотек, які відносяться до сфери його управління.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі