Більше 700 тисяч гривень щорічно отримуватимуть місцеві ради Львівщини за оренду земель

Розмір річної плати за користування земельними ділянками становить 715 тис. грн.
Джерело: https://loda.gov.ua

Цього року за результатами перших земельних торгів, що відбулися у січні – лютому 2019 року, було продано право оренди 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) загальною площею 135,7 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства.

Про це інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Розмір річної плати за користування земельними ділянками становить 715 тис. грн., який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини. Зазначимо, що ціна продажу права оренди цих ділянок перевищила стартову ціну на 596,9 тис грн.

Наступні земельні торги планується провести в березні цього року. До продажу пропонуються права оренди 21 земельної ділянки, що розташовані у Буському, Городоцькому, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Перемишлянському, Пустомитівському та Сокальському районах Львівщини.

Додатково інформуємо, що земельні аукціони відбуватимуться лише на електронних майданчиках відповідно до постанови КМУ № 688 від 21.06.2017р. «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі