Більшість навчальних закладів Львівщини мають проблеми з протипожежними системами

Лише 25 навчальних закладів із 1797-ми напередодні початку навчального року не мають зауважень до стану протипожежної безпеки.

Лише 25 навчальних закладів із 1797-ми напередодні початку навчального року не мають зауважень до стану протипожежної безпеки.

Про це в коментарі журналісту ІА «Вежа» розповів полковник Орест Галунько, начальник відділу пожежної безпеки.

Вчора, під час апаратної наради у Львівській ОДА, Сергій Дмитровський, начальник Головного управління ДСНС у Львівській області, наголосив, що до початку навчального року в області не готові 37 об’єктів, переважна більшість котрих – школи.

Водночас варто зазначити, що готовність навчальних та дошкільних закладів області, викликає занепокоєння. З 1797 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів 1772 отримали зауваження під час проведення планових перевірок. «Під час планових перевірок 1772 керівника були притягнуті до відповідальності за порушення режимного характеру і невиконання  протипожежних норм. 37 позовів ми подали до суду. Вони стосуються порушення шляхів евакуації, несправність котельних та електро мереж. Це 30 шкіл і 7 навчальних закладів», – зазначив Орест Галунько, начальник відділу пожежної безпеки.

Він також зазначив, за рішенням суду заклади мають самостійно звернутися до відділу пожежної безпеки, пройти контрольну перевірку щодо усунення несправностей. Після цього вони будуть зняті з обліку. «На сьогоднішній день серед порушників остаточно виправила всі недоліки лише Горбківська ЗОШ I-II ст. Сокальського району, решта закладів – лише частково», – розповів Орест Галунько.

Також він наголосив, що до 1 вересня ситуація з пожежною безпекою має бути налагоджена аби діти могли безпечно розпочати навчання.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі