Біля кінотеатру Довженка відремонтують сквер за майже 60 мільйонів

Зазначають, що орієнтовно ремонт скверу буде коштувати 59 мільйонів 559 тисяч гривень. Гроші мають виділити з бюджету розвитку міста. 

Сихівська районна адміністрація оголосила тендер на ремонт скверу біля кінотеатру ім. О. Довженка у житловому масиві Сихів.

Відповідний тендер опублікований на порталі Prozorro.

Зазначають, що орієнтовно ремонт скверу буде коштувати 59 мільйонів 559 тисяч гривень. Гроші мають виділити з бюджету розвитку міста.

Проектом капітального ремонту передбачено збереження основної функції західної частини громадського простору – площі. Ключовими рішеннями є нівелювання штучного монументального бар’єру – сходів до Центру Довженка, шляхом планування рельєфу довкола всієї будівлі та будівництво  дрібнодисперсного «сухого» фонтану на місці колишнього, тепер не функціонуючого, фонтану.

Технічним завданням також передбачено заміну зруйнованого пішохідного покриття з бетонних плит на нове покриття з гранітного природного каменю. Передбачено також використання рулонного газону та облаштування велодоріжок, вздовж вулиці Сихівської та проспекту Червоної Калини, шириною 2,5 м з можливість двостороннього руху велосипедистів. Проектом передбачено освітлення всього пішохідного простору площі, що підлягає капітальному ремонту, а також заміну освітлення автомобільної дороги та прилеглої велодоріжки сучасними енергоощадними світильниками.

Варто зауважити, що дорослі існуючі зелені насадження більшою мірою будуть зберігатися. Проте згідно з наданими актами технічного обстеження зелених насаджень, в межах площі капітального ремонту знаходиться ряд дерев не придатних до збереження, що будуть зрізати. На їхньому місці будуть насадженні нові дерева.

Завершити роботи планують до кінця наступного року. Аукціон щодо тендеру розпочнеться 22 листопада.

Нагадаємо, у 2018 році було проведено архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію щодо облаштування громадського простору на Сихові. Управлінню архітектури надано функції замовника ПКД на капітальний ремонт скверу біля кінотеатру ім. О. Довженка. Переможець архітектурного конкурсу здійснює підготовку проекту договору на проектування та складає кошторис на проектні послуги.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі