“Близько 39% львів’ян користуються багаторазовими торбинками”, – Ірина Миронова

Дуже важливо, щоб в Україні змінювалися стандарти обслуговування.

Голова громадської організації Zero Waste Lviv Ірина Миронова зазначила, що вже близько 39% львів’ян згідно з опитуванням користуються багаторазовими торбинками.

Про це вона зазначила сьогодні, 9 квітня, під час брифінгу старту кампанії “Без поліетилену”.

За її словами, дуже важливо, щоб в Україні змінювалися стандарти обслуговування. “В першу чергу це важливо людям, які сьогодні вже дбають про довкілля і користуються своїми торбинками. Вони прагнуть почуватися комфортно в супермаркетах і мати змогу купувати товари без упакування”, – зазначила Ірина Миронова.

За її словами, на сьогодні вже близько 39% львів’ян згідно з соціологічним опитуванням агенції “Фама” зазначили у щорічному опитуванні, що користуються багаторазовими торбинками. “Сподіваюся, що сьогоднішня кампанія заохотить інші мережі щодня розвивати сервіс у напрямку зменшення кількості пластикового пакування, яке сьогодні в цілому світі є глобальною загрозою навколишньому середовищу”, – підсумувала голова громадської організації.

Довідка

Спільнота Zero Waste Lviv утворилась наприкінці 2016 року як волонтерська консультаційна ініціатива з питань мінімізації та попередження утворення відходів. На сьогодні організація проводить широку комунікаційну та просвітницьку діяльність, у співпраці з муніципалітетом, бізнесом та громадою міста, організовує заходи, що популяризують концепцію нуль відходів.

Соціологічна агенція “Фама” від 28 жовтня 2011 року є колективним членом Соціологічної асоціації України (САУ). Вона досліджує ринок товарів та послуг, поведінку та мотивацію споживачів, лояльність та прихильність до бренду, профіль споживачів та ефективність реклами.

.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі