Близько третини мешканців Львівщини ще не уклали декларацій з лікарями

Підписання декларацій – це додатковий фінансовий ресурс.

Станом на сьогодні 67 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями.

Про це повідомила під час звіту директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, передає прес-служба ЛОДА,

“Найактивніше процес укладення декларацій відбувається у Моршині, Бориславі, Червонограді, Трускавці, Львів, Дрогобич, а також Перемишлянському,  Яворівському, Старосамбірському, Сколівському та Городоцькому районах. Ми повинні усі спільно працювати і надалі та підписувати декларації”- зазначила Ірина Микичак.

За її словами, підписання декларацій – це додатковий фінансовий ресурс.

“Коли у першій хвилі у третьому – четвертому кварталі відбулось фінансування, то ми отримали 118 млн гривень, заробітна  плата лікарів загальної практики зросла до 15 тис гривень, медсестер – до 9 тис гривень”, – додала Ірина Микичак.

Зазначимо, на меті eHealth – переведення усіх документів та процесів взаємодії у сфері охорони здоров’я з паперового формату в електронний, при цьому створюючи єдині реєстри закладів, лікарів, пацієнтів, ліків тощо.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Міністерство охорони здоров’я дозволило укладати декларації з лікарями первинної медичної допомоги понад рекомендовану кількість.

З 10 січня 2019 року лікарі матимуть технічну можливість укладати декларації понад оптимальну кількість, затверджену МОЗ.  Для декларацій понад оптимальний обсяг як інструмент балансу вводяться коригувальні коефіцієнти.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі