Богдан Чечотка очолив Львівську обласну психіатричну лікарню

Трудовому колективу Львівської обласної психіатричної лікарні представили нового виконувача обов’язків генерального директора – Богдана Чечотку.

21 серпня, трудовому колективу Львівської обласної психіатричної лікарні представили нового виконувача обов’язків генерального директора – Богдана Чечотку.

Богдан Чечотка став переможцем відкритого конкурсу на заміщення посад, що його проводила Львівська обласна рада.

«В обласній психіатричні лікарні півтора роки не було повноцінного керівника лікарні. Ви знаєте, що нами було організовано відкриті громадські слухання, було проведено конкурс, в якому переміг Богдан Чечотка – він і буде виконувати обов’язки гендиректора. Остаточне рішення щодо його кандидатури буде прийнято на сесії обласної ради, яке відбудеться 18 вересня. Наразі ж бажаю і новому керівництву, і трудовому колективу тісної співпраці, однодумства й успішної роботи», – зазначив Володимир Гірняк.

Від імені облради він подякував за роботу попередньому керівництву лікарні та наголосив – зі свого боку обласна рада завжди готова йти назустріч та допомагати.

«Питань насправді є дуже багато – як по вашому закладу, так і загалом – по психіатричній галузі, яка сьогодні проходить процес реформування. Багато організаційно-майнових питань. Працювати будемо спільно на результат: і обласна рада, і департамент охорони здоров’я Львівської ОДА, і трудові колективи зацікавлені в якісному наданні медичних послуг, у тому числі – і в психіатричні галузі. Зі свого боку ми завжди готові допомагати і сприяти», – підсумував Володимир Гірняк.

Зазначимо, Богдан Чечотка до 17 жовтня 2016 року очолював департамент охорони здоров’я ЛОДА, до того працював головним лікарем Миколаївської ЦРЛ Львівської області.

Згідно своєї декларації, Богдан Чечотка не володіє жодним рухомим або нерухомим майном. Усю власність записано на інших членів родини. Так, дружина володіє земельною ділянкою площею 1200 м кв. у с. Ілів Миколаївського району Львівської області та квартирою площею 51,32 м кв., сину Максиму Чечотці належить земельна ділянка площею 1532 м кв., житловий будинок площею 382.32 м кв., зареєстрований на тещу. Також дружина Богдана Чечотки задекларувала два автомобілі – «Субару Аутбек» та «Мерседес Бенц Е230».

За 2016 рік Богдан Чечотка заробив 100 тис. 445 грн за основним місцем праці, а також отримав 9 тис. 993 грн допомоги з безробіття.

Слід також зазначити, що саме Богдан Чечотка ухвалював рішення щодо закриття протитуберкульозного відділення Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі