Брюховицька селищна рада заявила про намір реконструювати існуючу школу №41

Відповідний тендер з’явився сьогодні на порталі Prozorro за очікуваною вартістю 91,6 млн грн.

На реконструкцію школи №41 у смт. Брюховичі виділять 91,6 млн грн.

Відповідний тендер з’явився сьогодні на порталі Prozorro.

Брюховицька селищна рада заявила про намір реконструювати існуючу школу №41 на вул. Макаренка, 19 в смт. Брюховичі за очікуваною вартістю 91 661 111 грн.

Згідно тендерної документації, у навчальному закладі планують відновити стiни та перегородки, встановити безбалкові перекриття, повністю замінити підлогу зі встановлення підігріву в певних місцях, провести оздоблювальнi роботи (фарбування стель, улаштування каркасiв, облицювання поверхонь стін керамiчними плитками і тд.), облаштування покрівлі та ззовні будівлі замощення тротуарною плиткою. Крім цього в перелік робіт входить облаштування газопроводу, водопроводу та каналізаційних систем, проведення магістралі.

Зазначимо, у липні 2016 року на сесії Львівської міської рада затвердили Комплексну програму підтримки соціальної сфери та інфраструктури громад м. Винники та смт. Рудно і Брюховичі на 2016-2020 роки. Відтак, Львів фінансово долучивсяться до будівництва школи в смт. Брюховичі.

«В селищі Брюховичі одною з найбільших проблем завжди була проблема школи. Свого часу пробували почати її будувати, нічого з того не вийшло. Приємно, що тверда позиція селищного голови дала свій результат і всі долучились – місто, область, держава», – розповідав міський голова Львова Андрій Садовий.

На виконання поставлених завдань замовник пропонує час до 31 грудня 2020 року. Прозопиції на участь приймають до 4 жовтня поточного року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі