Будівництво казарм для контрактників планують завершити у 2019 році

У I півріччі 2019 року планується ввести в експлуатацію понад сто будівель.
Джерело: mil.gov.ua

У 2018 році завершено будівництво 19 казарм за масштабним проектом будівництва казарм поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом. 109 будівель готові на понад 50%, ступінь готовності 56 будівель — менше 50%.

Про це сьогодні під час брифінгу поінформував Олександр Чергінець, заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗС України, передає прес-служба Міноборони.

За його словами, на реалізацію проекту, що дасть змогу забезпечити житловими приміщеннями 23 тисячі військовослужбовців служби за контрактом, Міноборони у 2018 році було виділено фінансовий ресурс у сумі 1,484 млрд грн.

Закупівля будівельних робіт на військових об’єктах здійснювалася у відповідності з чинним законодавством України у сфері публічних закупівель з використанням електронного майданчика «PROZZORO».

«У 2018 році було проведено процедури закупівель по всіх 184 казармах поліпшеного планування. У той же час, замовниками через порушення підрядниками умов договорів Міноборони розірвано 31 контракт, з яких по 15 проведено нові процедури та укладені договори, по 16 — оголошено повторні процедури торгів», — розповів офіцер.

Олександр Чергінець повідомив, що у I півріччі 2019 року планується ввести в експлуатацію понад сто будівель.

«Роботи з будівництва решти казарм поліпшеного типу планується завершити у другому півріччі 2019 року, в межах виділеного фінансового ресурсу», — наголосив заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗС України.

категорії
Суспільство

Публікації по темі

Новини