Бюджет Львова 2018: розподіл 207 млн гривень

Виконком погодив виділення коштів на компенсацію перевезення пільговиків та підготовку міста до зими.

Сьогодні, 14 вересня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення «Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2018 рік».

Повідомили у прес-центрі ЛМР.

«У проекті рішення є розподіл 207 млн грн. Крім того, пропонується ще не 200 млн грн із загального фонду бюджету розвитку, а 210 млн грн додатково, зокрема, 15 млн грн на компенсацію за пільговий проїзд в автобусах по місту, 10 млн грн пропонуємо виділити додатково на адміністрації на витрати на підготовку до зими, 18 млн грн пропонується перекинути із бюджету розвитку в загальний фонд також для піскосуміші і необхідних робіт по ямковому ремонту», — розповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики.

Також він додав, що є ряд внутрішніх перекидок, які стосуються перевиконання по медицині і освіті. У нас буде ще ряд поправок до сесії, тому перед сесією на виконком буде ще раз винесено рішення.

Як зазначено в інформаційній довідці до рішення виконавчого комітету, враховуючи виконання дохідної частини загального фонду міського бюджету м. Львова за 8 місяців 2018 року та пропозицій головних розпорядників коштів пропонується погодити збільшення доходів міського бюджету Львова на 2018 рік на суму 207 258,2 тис. грн. та відповідно погодити збільшення видатків м. Львова.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі