Центральну бібліотеку на пр. Червоної Калини відремонтують за 16 млн грн

Кошти виділяють з міського бюджету.

Централізована бібліотечна система Львова замовила послуги з реконструкції корпусу за адресою пр. Червоної Калини, 58.

Відповідний тендер розмістили на порталі Prozorro.

Вартість ремонту оцінюють орієнтовно у 16,5 млн грн. Кошти виділяють з місцевого бюджету.

Відповідно до тендерної документації, у бібліотеці планують демонтувати стіни, замінити підлогу та облаштувати підвісні стелі. Також у  приміщенні встановлять кондиціонери, пожежну сигналізацію та фільтри для очищення питної води. Крім того, там відремонтують систему водопостачання та каналізації.

Роботи мають виконати до кінця цього року. Аукціон проведуть 12 серпня.

Нагадаємо, Львівщина стала лідером за обсягом виконаного будівництва. За перше півріччя 2019-го українські будівельні підприємства виконали роботи на 66 млрд грн. Це на 21,2% більше, ніж минулого року.

Додамо, у Львові також відремонтують Центральну дитячу бібліотеку на вул. Т. Окуневського, 3. Послуги коштуватимуть місту понад 11 мільйонів гривень, а ремонт бібліотеки-філії №31, що на вул. Шевченка 270а, –  2,4 млн грн.

Зазначимо, західний офіс Держаудитслужби провів фінансовий аудит виконання бюджетної програми “Бібліотеки” за період 2015 по першу половину 2018 року.

До уваги взяли ситуацію у трьох закладах: “Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці”, “Львівській обласній бібліотеці для дітей”, “Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Р. Іваничука”.

Чимало проблем з якими зараз стикаються львівські храми книг, так чи інакше дотичні до фінансування. Загалом, як наголосили в Держаудитслужбі, ці питання стосуються діяльності безпосередньо Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, адже саме він є головним розпорядником коштів та бібліотек, які відносяться до сфери його управління.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі