Частину ринків у Львові закриють

На період карантину у Львові закриють деякі ринки, через порушення вимог міста до їхнього функціонування. 

На період карантину у Львові закриють деякі ринки, через порушення вимог міста до їхнього функціонування.

Від початку карантину у Львові не забороняли роботу продуктових ринків, однак встановлювали певні вимоги, за якими вони могли продовжувати свою діяльність. Натомість усіх було попереджено, що в разі порушення цих вимог, їхню роботу будуть припиняти. В результаті, згідно з рішенням міської комісії з питань ТЕБ і НС від завтра і до 24 квітня будуть закриті такі ринки:

  • ринок біля універмагу на вул. Володимира Великого
  • ринок “Тополя” на вул. Мазепи, 11

“Є складений протокол правоохоронними органами, де оштрафовано керівника ринку і неодноразово зафіксовано скупчення людей. Якщо хочуть торгувати – повинні дотримуватися правил і протоколів, які встановило місто”, – повідомила Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку.

Нагадаємо, раніше ІА Вежа повідомляла, що закриття великих продовольчих ринків на період карантину буде мати незворотні наслідки для аграрного бізнесу України й спричинить суттєве подорожчання українських овочів та фруктів.

На думку Олександра Хмелевського, кандидата економічних наук та незалежного експерта, від закриття продовольчих ринків страждають як продавці, так і покупці.

“Аграрії не можуть реалізувати свою продукцію. Продукція псується. Селяни зазнають величезних збитків. Натомість, споживачі не можуть придбати якісну і доступну продукцію. Вже зараз ціни на сільгосппродукцію значно зросли. На овочі та фрукти ціни піднялися в середньому на 50%”, – зазначає Олександр Хмелевський.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі