Через річку Дністер реконструюють два газопроводи

Філія "УМГ" оголосила про проведення тендерів на реконструкцію двох магістральних газопроводів.

Філія “Управління магістральних газопроводів “Львівтрансгаз” АТ “Укртрансгаз” оголосила про проведення тендерів на реконструкцію двох магістральних газопроводів. Очікувана вартість робіт 137 млн. гривень.

Відповідні тендери розміщено на порталі Prozorro.

Мова йде про будівельні роботи магістрального газопроводу “Київ-Захід України” та “Івацевичі-Долина” за очікуваною вартістю 68,638 млн грн. та 69,013 млн грн. відповідно.

Згідно з оприлюдненою документацією, предметом закупівлі є комплекс робіт, на об’єкти «Реконструкція магістрального газопроводу “Івацевичі-Долина” (ІІ нитка) в місці переходу через р. Дністер на км 457» та  «Реконструкція магістрального газопроводу “Київ-Захід України” (ІІ нитка) в місці переходу через р. Дністер на км 518,0», в результаті виконання яких буде забезпечена готовність об’єкта до експлуатації.

Основною метою проекту зазначають зміну повітряного переходу газопроводу «Івацевичі – Долина» через р. Дністер на підводний, що споруджується методом горизонтально-направленого буріння (ГНБ), для забезпечення технологічної надійності трубопроводу та підвищення безпеки транспорту газу споживачам в країни ЄС.

Роботи передбачають прокладку газопроводу, попередні гідравлічні випробування ділянки на тиск, випробування усієї заново змонтованої ділянки, перепідключення нової ділянки газопроводу в існуючий газопровід, демонтаж існуючої ділянки та рекультивація земель ділянки будівництва.

Замовник зазначає, що для проїзду будівельної техніки через існуючий газопровід проектом передбачається влаштування тимчасових переїздів із залізобетонних плит.

Заявки на участь у тендері можуть бути залишені до 2 жовтня включно. Згідно вказаних даних, строк надання послуг на виконання робіт надається 250 календарних днів з моменту надання підряднику дозволу на виконання робіт.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі