Червоноград потрапив у п’ятірку міст України, де впровадять систему OpenSchool

Впровадити систему планують у 5 містах: Житомирі, Чернівцях, Маріуполі, Нікополі, Червонограді.

У 2019 році за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні планується розширення географії впровадження системи OpenSchool у закладах освіти.

Про це йдеться у повідомленні на сайті  Оpen school UA.

Впровадити систему планують у 5 містах: Житомирі, Чернівцях, Маріуполі, Нікополі, Червонограді.

Зазначено, що основним завданням координаторів у кожному місті є впровадження Єдиної системи відкритих бюджетів шкіл у 50% закладів освіти.

Довідково

OpenSchool – це онлайн платформа, яка дозволяє в розрізі окремого закладу освіти бачити фінансову інформацію: скільки коштів і на що виділяється із бюджету, а яку благодійну допомогу надає місцева громада, батьки.

Через Систему можна візуально побачити скільки коштів здають батьки в школи, а скільки виділяє держава, на що ці кошти витрачають, вавантажувати скан-копії документів по усіх витратах, аналізувати контрагентів – постачальників товарів, послуг – в розрізі школи, міста, області.

Окрім того, дозволено планувати та показувати поточні потреби закладів освіти, збирати кошти на потреби онлайн, зараховуючи кошти одразу на спец. рахунки у Казначействі, створювати проекти та збирати на них кошти онлайн по принципу краудфандингу, показувати платні послуги закладів освіти та приймати за них оплату онлайн.

Батькам – приймати участь в обговоренні потреб/витрат закладів освіти, виставляти пріоритети через голосування.

Вся інформація передається по API, а тому дає можливість окремим розробникам створювати нові програмні продукти на основі даних Системи (деякий функціонал ще у процесі доробки).

категорії
Суспільство

Публікації по темі