Чи зможе Розвадівська ОТГ зацікавити туриста?

Найбільше місць, які можна показати туристам – церкви.

На 2019 рік у Розвадівській ОТГ мають намір розвивати не лише економіку громади, а й туризм у місцевості.

Голова Розвадівської ОТГ, Роман Сидор повідомив, що одним із найголовниших пунктів у стратегічному плані громади на 2019 рік є розвиток туризму в місцевості. Щоправда найбільше місць, які можна показати туристам – церкви. Громада підтримує їх стан, зокрема у Веринській церкві нещодавно закінчити робити розпис храму.

Та окрім цього, на території територіальної громади, у Верині, розташований старий дуб, який є ботанічною пам’яткою місцевого значення, і його вік складає близько тисячу років. Цей дуб вважається одним із найстаріших дубів України. Щоправада, на місці виявили, що позаду дерева утворилося велике дупло, і щоб врятувати дерево, потрібно діяти негайно.

Ще одним із пунктів для туристів є ландшафтний заказник «Стариці Дністра» площею 70 га. У ньому розташовані унікальні заболоченні річкові стариці та джерела, що не замерзають. Щорічно, навесні заказник зацвітає найбільшою в Україні популяцією рябчика шахтового, його називають також «Дикий тюльпан». Варто зазначити, що його занесено до Червоної книги України.

А от поблизу села Надітичі науковці кафедри ботаніки Львівського Національного університету імені Івана Франка виявили унікальний, найбільший із відомих в Україні осередок півників . Сьогодні, науковці виступили з ініціативою створення ботанічного заказника загальнодержавного значення «Долина ірисів» на площі 18 га.

Голова ОТГ планує і надалі розвивати туризм в громаді, зокрема велотуризм, адже минулого року таке вже практикувалось.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі