Чотири мільйони за ремонт даху: реконструкцію пам’ятки архітектури на пл. А. Міцкевича продовжують

Будинок №6/7 на пл. Міцкевича – пам’ятка архітектури місцевого значення, збудована у 1908-1909 рр.

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради оголосило тендер на проведення  реставраційно-ремонтних робіт даху та куполу будинку-пам’ятки архітектури на пл. А. Міцкевича, 6/7.

Відповідний тендер розміщено на порталі публічних закупівель Prozorro.

Зазначено, що це будуть додаткові будівельні роботи, очікувана вартість яких – 4 млн 268 тис. гривень.

Згідно з умовами тендеру, підрядна організація проведе демонтаж старої покрівлі зі встановленням нової, видалить різноманітні забруднення з поверхні ліпного декору, відтворить штукатурні тяги на фасадах та пофарбує поверхні фасаду.

Варто вказати, що технічні, якісні характеристики предмета закупівлі мають передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля згідно чинного законодавства.

Аукціон з визначення переможця торгів відбудеться 17 травня. Завершити з реставрацією необхідно не пізніше кінця 2020 року.

Зазначимо, що у розпорядженні міського голови Львова №75 від 15 березня йдеться про виділення з бюджету Львова 280 тис. 658 грн для оплати авансу за ремонтно-реставраційні роботи даху та куполу будинку-пам’ятки архітектури на пл. А. Міцкевича, 6/7. Зазначимо, загальна вартість ремонтно-реставраційних робіт становить понад 3 млн грн.

Згідно з даними платформи публічних закупівель Prozorro, участь у першому тендері на реставраційні роботи даху та куполу будинку на пл. А. Міцкевича взяла лише одна компанія – приватне підприємство “Володар-Маркет”. Через це закупівлі не відбулись, однак управління охорони історичного середовища міської ради уклало договір із фірмою через переговорну процедуру.

Відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, приватне підприємство “Володар-Маркет” зареєстроване у Винниках. Його власницею є Надія Мелета. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель.

Довідка

Будинок №6/7 на пл. Міцкевича – пам’ятка архітектури місцевого значення, збудована у 1908-1909 рр. До 2007 року у ній діяв кінотеатр. Також у цьому будинку орендує приміщення під офіс партія “Самопоміч”.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі