Цигарок на 18 млн грн: на Львівщині припинили незаконну діяльність контрафактників

Цигарок на 18 млн грн: на Львівщині припинили незаконну діяльність контрафактників

Декілька мешканців Львова налагодили схему ввезення, а у подальшому і збуту, тютюнових виробів без марок акцизного податку та ввезених з Республіки Білорусь поза митними процедурами.

Зокрема як повідомляється, незаконною діяльністю займалися останні півтора року, розповсюджуючи товари у Львові та сусідніх областях.

У ході проведення 8 обшуків у приміщеннях, де здійснювалася протиправна діяльність (склади та гаражі), та транспортних засобів на території Львова та передмістя вилучено близько 393 тис пачки фальсифікованих тютюнових виробів іноземного та вітчизняного маркування відомих торгових марок (з марками акцизного податку з ознаками підробки, а також без таких), орієнтовною вартістю на тіньову ринку близько 18 млн грн, грошові кошти, отримані внаслідок протиправної діяльності в сумі 38 тис євро, 56 тис доларів США, 264 тис грн, що у гривневому еквіваленті становить понад 3 млн грн, транспортний засіб, який використовували для перевезення контрафакту та чорнові записи, що свідчать про злочинну діяльність фігурантів.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучену продукцію. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 5000 до 10000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

 

категорії
Суспільство

Публікації по темі