Цієї п’ятниці виконком розгляне проект щодо рекультивації полігону в Грибовичах та ще понад 40 питань

На засіданні виконавчого комітету розглянуть 42 питання.

В п’ятницю, 5 квітня, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Відповідна інформація розміщена у порядку денному на офіційному сайті ЛМР.

На засіданні виконавчого комітету розглянуть 42 питання. Серед них внесення змін до міського бюджету на 2019 рік та затвердження положення про конкурсну комісію щодо призначення управителя з управління багатоквартирним будинком та типового договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком. На виконкомі також обговорять порядок використання коштів на надання фінансової підтримки, одноразової грошової виплати для участі в інтелектуальних турнірах, конкурсах, олімпіадах, змаганнях тощо у рамках реалізації Програми підтримки обдарованої молоді Львова на 2019 рік

Крім цього, виконавчий комітет також розгляне питання щодо надання ЛКП «Львівське конференц-бюро» функцій замовника на оплату послуг з проведення комплексного соціологічного дослідження ринку ділової гостинності Львова, раніше це питання вже розглядалося на засіданні, однак його перенесли для детальнішого розгляду.

В. о. директора департаменту з питань поводження з відходами Сергій Сало доповість про затвердження проектної документації за проектом «Комплексний проект з рекультивації полігону, с. Грибовичі, Жовківського району, Львівської області». А начальник управління інженерного господарства Олександр Одинець розповість про інвестиційну програму ЛМКП «Львівводоканал» на 2019 рік, для погодження її виконкомом.

На виконкомі також розглянуть питання щодо погодження містобудівних умов та обмежень. Зокрема, розглянуть питання щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Роксоляни. Варто зазначити, що відповідна земельна ділянка призначена для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

Також 5 квітня можливо виконком погодить реконструкцію Комунальним некомерційним підприємством «8-а міська клінічна лікарня м. Львова» приміщень першого поверху кардіологічного корпусу Комунальної 8-ї міської клінічної лікарні м. Львова на вул. В. Навроцького, 23 з влаштуванням відділення комп’ютерної томографії, а ЛМКП «Львівводоканалу» будівництво вентиляційної системи каналізаційного колектора у районі вул. Угорської – просп. Червоної Калини. А от Львівський державний університет фізичної культури ім. І. Боберського хоче збудувати спорткомплекс на вул. Личаківській, 132.

Серед питань також зазначено розгляд затвердження містобудівних умов та обмежень ТзОВ «Елембуд» на будівництво офісного будинку на вул. І. Франка, 23-А зі знесенням існуючої котельні, ТзОВ «Чародійка Холдинг» на реконструкцію нежитлових приміщень з переплануванням та приєднанням верхнього технічного поверху у нежитловій будівлі на вул. І. Франка, 23-А з пристосуванням під офісні приміщення та ТзОВ «Науково-технічний центр міжгалузевих програм» на будівництво 5-ти багатоквартирних житлових будинків на вул. Топольній, 4.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі