Цього року на будівництво житла військовослужбовцям заплановано 200 млн грн

Частина коштів буде спрямована на завершення будівництва декількох об’єктів з високим ступенем готовності.

Частина коштів буде спрямована на завершення будівництва декількох об’єктів з високим ступенем готовності, що дозволить отримати у цьому році понад 400 квартир.

Про це інформує прес-служба Адміністрації Державної прикордонної служби України.

«Цьогоріч на будівництво житла військовослужбовцям заплановано 200 млн грн. Це не так багато, як нам хотілося, але цього достатньо для того, аби продовжити реалізацію програми забезпечення житлом військовослужбовців, яку ми розписали на період до 2021 року», – повідомив Петро Цигикал, Голова Держприкордонслужби.

Голова відомства зауважив, що частина коштів буде спрямована на завершення будівництва декількох об’єктів з високим ступенем готовності, що дозволить отримати у цьому році понад 400 квартир. Йдеться про будинки у Києві, Ужгороді, Чернігові, Могилеві-Подільському, Подільську, смт Музиківці Херсонської області та у відділі прикордонної служби «Бердянськ» Бердянського загону. Житло виділятиметься, у першу чергу, для учасників бойових дій.

Також Петро Цигикал додав, що «за ці кошти продовжуємо зводити, так звані, перехідні об’єкти 2018 року: це будинки в Одесі, Черкасах та Глухові. Вже в другому півріччі розпочнеться будівництво нових багатоквартирних житлових будинків у Києві, Маріуполі, Харкові, Херсоні, Житомирі та Могилеві-Подільському».

«Працюємо ми і над розвитком відомчої системи санаторно-курортного лікування. Рішенням Уряду нам передали два санаторії – у Моршині та Немирові. Минулого року тривали активні ремонтні роботи. Сподіваємося, що вже влітку цього року санаторії зможуть зустріти своїх перших відвідувачів», – зазначив Петро Цигикал.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що у 2019 році розмір грошового забезпечення військовослужбовців буде збільшено не менш ніж на 30 %.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» Міністерству оборони України передбачено видатки для виплати грошового забезпечення військовослужбовцям ЗС України у сумі 49,6 млрд гривень.

«Порівняно з 2018 роком фонд грошового забезпечення на 2019 рік збільшено на 15,2 млрд грн, або на 41 %. Це дозволить виконати завдання Глави держави щодо збільшення розміру грошового забезпечення військовослужбовців не менш ніж на 30 %», – наголосив В’ячеслав Салахов.

категорії
Суспільство

Публікації по темі