Дайджест 10 вересня: законопроект про імпічмент та максимальне зростання золотовалютних резервів

Головні новини 10-го вересня.

Законопроект про імпічмент. Народні депутати ухвалили в цілому президентський законопроект №1012 про імпічмент. Відповідне рішення підтримали виключно члени фракції “Слуга народу”, решта фракцій виступили категорично проти, оскільки народні депутати вимагали дати їм ще один тиждень для внесення правок.

Максимальне зростання золотовалютних резервів. Станом на 1 вересня 2019 року в золотовалютних резервах (ЗВР) України перебувало вже 22,02 млрд дол. – це максимальне їх значення з липня 2013-го.

Затвердження переліку українських потужностей замороженої яловичини. Китайська Народна Республіка затвердила перелік українських потужностей з виробництва замороженої яловичини для експорту цієї продукції на китайський ринок.

Розкрадання коштів Укрзалізниці. Фахівці департаменту економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» виявили факти, які вказують на можливу корупційну схему під час закупівлі послуг з ремонту дефектоскопного обладнання філією «Центр діагностики залізничної інфраструктури». Зокрема, за даними службової перевірки, низка дій посадовців спричинила збитки Товариству на суму близько 15 млн грн.

Станції метро стануть для людей з інвалідністю. Нові та реконструйовані станції метро матимуть обов’язковий безбар’єрний простір для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі