Дайджест 12 вересня: законопроект про «спліт» та здешевшання імпортного газу

Головні новини 12-го вересня.

Законопроект про «спліт». Верховна Рада підтримати в цілому законопроект №1069-2 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг” (відомий як законопроект про «спліт»). Метою законопроєкту є дерегуляція та зменшення кількості точок дотику бізнесу та держави.

Портал «Прозора інфраструктура». «Прозора інфраструктура» – це портал відкритих даних про інфраструктурні проекти, які впроваджуються за держані кошти. Сьогодні на порталі розкривають дані про ремонт та будівництво автомобільних доріг державного та місцевого значення.

Результати доходів держбюджету. Аналіз показників виконання розпису державного бюджету у 2019 рік про продовження негативного впливу ряду тенденцій на бюджетні доходи.

Здешевшання імпортного газу. Середня ціна імпортного природного газу в Україні в серпні 2019 року склала 178,32 долара за 1 тисячу кубометрів, що на 5,7% менше, ніж у липні 2019 року.

Старт автоматичному контролю вантажівок. Парламент України схвалив у першому читанні та в цілому законопроект № 1047 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю».

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі