Дайджест 14 серпня: причини подорожчання електроенергії та схвалення національної цілі з енергоефективності

Головні новини 14-го серпня.

Про причини подорожчання електроенергії для промисловості. Після запровадження ринку електроенергії в Україні тарифи для її промисловості стали на 20% вищими, ніж в ЄС. Зростання цін на електроенергію викликане, зокрема, збільшенням цін, за якими відпускає її виробник, та зростання «зеленої енергетики» і компенсація «зеленого тарифу.

Про схвалення національної цілі з енергоефективності. Відповідний проект розпорядження Уряду розроблено Держенергоефективності у співпраці з міжнародними експертами, фахівцями Секретаріату Енергетичного Співтовариства у рамках імплементації статті 3 Директиви 2012/27/EU про енергоефективність.

Про сплату коштів Нафтогазу до держбюджету. За перші 7 місяців поточного року група “Нафтогаз” сплатила до бюджету 70,6 мільярда гривень — це 16,3 % загальних доходів державної казни.

Про план заходів з реалізації Нацстратегії. План заходів з реалізації Нацстратегії розвитку громадянського суспільства, спрямований на підтримку ініціатив громадськості, а також налагодження ефективного діалогу між владою та громадянським суспільством.

Нові ДБН. Мінрегіон продовжує оновлювати державні будівельні норми. Відтак розглядає наступну пропозицію – проектувати в громадському просторі українських міст фонтанчики з питною водою. Для цього потрібно внести відповідні зміни у чинні ДБН «Благоустрій територій».

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі