Дайджест 14 січня: Штрафи за неправильну парковку та скільки бракуватиме Україні в 2020 році

Головні новини 14-го січня.

Автовиробництво України зросло на 10% за рік. У грудні на українських підприємствах було виготовлено 557 одиниць автотранспортних засобів, що в два рази більше, ніж роком раніше.

Штрафи за неправильну парковку можуть зрости до 34 тис. В Україні планують істотно збільшити штрафи за неправильну парковку автомобіля. Відповідний законопроект №2628 вже зареєстрований у Раді і переданий на розгляд у профільні комітети. Законопроект передбачає, зокрема, збільшення штрафу за стоянку в забороненому місці з 510 грн. до 3 400 грн.

ЄС допоможе Україні розбудувати відновлювальну енергетику. Євросоюз надасть Україні допомогу в розвитку відновлюваної енергетики та енергоефективності. Про це заявила єврокомісар із питань енергетики Кадрі Сімсон, передає пресслужба міністерства енергетики та захисту довкілля України.

Україна посіла 15 місце за темпами зростання мінімалки. Аналітики інтернет-порталу Picodi.com склали рейтинг зростання мінімальної заробітної плати в 2019 році. Серед 54 учасників дослідження Україна посіла 15 місце. У дослідженні порівнювалися останні дані про мінімальний розмір оплати праці з даними на січень 2019 року.

Скільки Україні бракуватиме в 2020 році У 2020 році уряду потрібно залучити суму, що дорівнює 8% прогнозного ВВП країни, або еквівалент $15 мільярдів.

 

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі